Rroba Banje Trupore Ngjyre Pink

19599

2 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba Banje Trupore Ngjyre Pink

Rroba banjo per femra, trupore.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e perparme eshte me carje ne forme shiritaash.

Pjesa e pasme eshte e hapur dhe duket sikur rrobat e banjos jane te ndara.

Me ngjyre verore pink.

Materiali poliester

Më shumë informacion

Rroba Banje Trupore Ngjyre Pink

Rroba banjo per femra, trupore.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e perparme eshte me carje ne forme shiritaash.

Pjesa e pasme eshte e hapur dhe duket sikur rrobat e banjos jane te ndara.

Me ngjyre verore pink.

Fleta e të dhënave

Materiali poliester

27 produkte te tjere ne te njejten kategori: