Rroba Banjo Ngjyre Blu A-20

19655

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo per femra recipeta ne forme ''Sy" dhe mbathje normale.

Mbathjet jane ngjyre blu me lidhese anash.

Recipetat jane me motive ku dominon ngjyra e bardhe dhe blu. Shoqerohen edhe me nje lidhese te vogel qe mund te vendoset ne qafe.

Materiali poliester dhe viskoze.

Vishuni me stilin e vecante te kesaj vere te nxehte.

Gjinia Femer
Materiali Poliamide, elastike

Më shumë informacion

Rroba banjo per femra recipeta ne forme ''Sy" dhe mbathje normale.

Mbathjet jane ngjyre blu me lidhese anash.

Recipetat jane me motive ku dominon ngjyra e bardhe dhe blu. Shoqerohen edhe me nje lidhese te vogel qe mund te vendoset ne qafe.

Materiali poliester dhe viskoze.

Vishuni me stilin e vecante te kesaj vere te nxehte.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Poliamide, elastike

27 produkte te tjere ne te njejten kategori: