Rroba Banjo Ngjyre Gri B11

19653

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo me ngjyre gri. Model elegant dhe me stil.

Pjesa e siperme ka forme "Sy", me detaj gold dhe gura te ndritshem. Shoqerohen edhe me nje lidhese te vogel qe mund te vendoset ne qafe.

Pjesa e mbathjeve kane prerje te rregullt.

Materiali poliester dhe viskoze.

Gjinia Femer
Materiali Poliamide, elastike

Më shumë informacion

Rroba banjo me ngjyre gri. Model elegant dhe me stil.

Pjesa e siperme ka forme "Sy", me detaj gold dhe gura te ndritshem. Shoqerohen edhe me nje lidhese te vogel qe mund te vendoset ne qafe.

Pjesa e mbathjeve kane prerje te rregullt.

Materiali poliester dhe viskoze.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Poliamide, elastike

27 produkte te tjere ne te njejten kategori: