Rroba Banjo te Bardha Trupore Violetta

19657

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo per femra, trupore.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e perparme eshte me carje ne forme shiritaash.

Pjesa e pasme eshte e hapur dhe duket sikur rrobat e banjos jane te ndara.

Me ngjyre te bardhe.

Materiali poliamide dhe elastike.

Gjinia Femer
Materiali Poliamid dhe elastike

Më shumë informacion

Rroba banjo per femra, trupore.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e perparme eshte me carje ne forme shiritaash.

Pjesa e pasme eshte e hapur dhe duket sikur rrobat e banjos jane te ndara.

Me ngjyre te bardhe.

Materiali poliamide dhe elastike.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Poliamid dhe elastike

27 produkte te tjere ne te njejten kategori: