Rroba Banjo te Punuara ne 2 Ngjyra

19658

2 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo per femra, me thurje.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e siperme i ngjen nje kanatjereje te shkurte.

Mbathjet jane me lidhese anash.

Vijne ne dy ngjyra, te bardha dhe te zeza. Me masa standarte.

Gjinia Femer
Materiali Pambuk

Më shumë informacion

Rroba banjo per femra, me thurje.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e siperme i ngjen nje kanatjereje te shkurte.

Mbathjet jane me lidhese anash.

Vijne ne dy ngjyra, te bardha dhe te zeza. Me masa standarte.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Pambuk

27 produkte te tjere ne te njejten kategori: