Rroba Banjo te Zeza me Leopard

19659

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo me leopard

Vijne ne dy ngjyra gri dhe kafe

Ngjyra ndryshon tek bikini pasi recipetat jane me ngjyre te zeze

Kombinim i ngjyres se zeze me leopardin gri dhe kafe dhe me efekt push-up ju ben te dukeni stil dhe ne mode

Mjaft dizenjo elegante dhe fashion, me nje zinxhire ne mes te pjeses se gjoksit

Gjinia Femer
Materiali Poliamide, elastike

Më shumë informacion

Rroba banjo me leopard

Vijne ne dy ngjyra gri dhe kafe

Ngjyra ndryshon tek bikini pasi recipetat jane me ngjyre te zeze

Kombinim i ngjyres se zeze me leopardin gri dhe kafe dhe me efekt push-up ju ben te dukeni stil dhe ne mode

Mjaft dizenjo elegante dhe fashion, me nje zinxhire ne mes te pjeses se gjoksit

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Poliamide, elastike

27 produkte te tjere ne te njejten kategori: