Rroba Banjo te Zeza Sexkiss

19656

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo per femra Sexkiss. Jane me ngjyre te zeze.

Recipetat jane ne forme trekendeshi.

Mbathjet me bel te larte dhe pjeset anesore jane me lidhese ne forme rrjete.

Materiali poliester dhe viskoze.

Vishuni me stilin e vecante te kesaj vere te nxehte.

Model trendy dhe i vecante.

Gjinia Femer
Materiali Poliamide, elastike

Më shumë informacion

Rroba banjo per femra Sexkiss. Jane me ngjyre te zeze.

Recipetat jane ne forme trekendeshi.

Mbathjet me bel te larte dhe pjeset anesore jane me lidhese ne forme rrjete.

Materiali poliester dhe viskoze.

Vishuni me stilin e vecante te kesaj vere te nxehte.

Model trendy dhe i vecante.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Poliamide, elastike

27 produkte te tjere ne te njejten kategori: