Rroba Banjo Jolidon F2388

  4 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Rroba Banjo Jolidon F2388

  Rroba banjo per femra recipeta push up dhe mbathje normale.

  Te markes Jolidon modeli F2388.

  Te dy pjeset kane dizenjo me ngjyra dhe lule.

  Recipetat kane modelin ne forme sy.

  Shoqerohen edhe me nje lidhese te vogel qe mund te vendoset ne qafe.

  Materiali poliester dhe viskoze. 

  Vishuni me stilin e vecante te kesaj vere te nxehte. Vijne ne te gjitha masat.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer, Mashkull
  • Materiali : Poliester