Syze Dielli te Polarizuara Matrix me Skelet Te zi

Shëno vlerësimin tënd

Syze Dielli te Polarizuara Matrix me Skelet Te zi

Syze Dielli te Polarizuara Matrix me Skelet Te zi

  SY0269

  1 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Ky produkt nuk eshte me ne stok

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze Dielli te Polarizuara Matrix me Skelet Te zi

  Deshironi te dukeni bukur dhe njekohesisht te keni nje shikim perfekt?

  Keto syze jane zgjedhja e duhur.

  Me xham te polarizuar dhe ngjyre e zeze me skelet ngjyre gri

  Unisex, i japin syrit ate qe i nevojitet dhe e mbrojne ate

  Jane mjaft ne mode dhe njekohesisht shume stil

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex
  • Syze: Te Polarizuar