Syze Dielli Unisex

  890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze Dielli Unisex

  Syze me skelet te holle te zi, kafe dhe gold ne pjesen e skeliti te xhamit

  Xhamat jane me ngjyre e zeze dhe kafe

  Syzet kane nje model sa sportiv edhe elegant.

  Mbroni syte tuaj nga rrezet e forta te diellit. 

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex