Syze New Fashion te Polarizuara

  9 900 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze New Fashion te Polarizuara

  Syze moderne dhe stil i ri ne moden e pranvere veres se ketij viti

  Nje model qe eshte shume i preferuar kohet e fundit si nga vipat shqiptare ashtu edhe ata te huaj.

  Xham i polarizuar, ngjyre blu dhe pasqyre nga pjesa e jashteme.

  Me skelet metalik gold dhe bishtat poshte plastike e bardhe qe qendron ne menyre perfekte ne perputhje me fytyren

  Imitim i persosur i markes origjinale Irresistor STARDUST - GD WT, qe do te thote nje krijim i parezistueshem unik dhe mjaft unik.

  Zgjidhni te dukeni ne trend kete vere me keto syze cilesi mjaft e mire dhe njekoheshisht me cmim te pranueshem.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Syze: Te Polarizuar