Syze per Femra Cat Eye Golden Nastasya

SF0047

5 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Syze per Femra Cat Eye Golden Nastasya

Stili Cat-Eye me i pelqyer nga gjithe femrat.

Nderthurja e modelit me ngjyren gold siguron nje imazh shume terheqes.

Materiali i lentes: Polycarbonate.

Materiali i skeletit: Metal.

Ngjyra e lentes: Roze me reflekse gold.

Ngjyra e skeletit: Gold.

Gjeresia e lentes: 56 mm.

Lartesia e lentes: 43 mm.

Ura: 17 mm.

Bishti: 135 mm.

Produkti vjen ne kuti dhe me lecke pastrimi te personalizuar Tom Ford.