Hot Shapers Korse Unisex per Pjesen e Belit

15425

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Hot Shapers Korse Unisex per Pjesen e Belit

Produkti me i kerkuar nga te gjithe.

Korse per pjesen e belit Hot Shapers, ju ndihmon te djersini vetem ne pjesen e belit.

Ndihmon ne zvogelimin e belit tuaj, duke ju stimuluar qe te djersini vetem tek pjesa e barkut dhe ijeve.

Materiali neotex ndihmon ne rritjen e temperatures se trupit dhe e perthith djersen duke e mbajtur siperfaqen e produktit gjithmone te thate.

Komod dhe efektiv. Ju do harroni fare qe e keni te veshur.

Dizenjuar per femra dhe meshkuj.