Komplet per Vajza Stars

  20905

  3 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Komplet per Vajza Stars

  Kompleti permban tuta te gjata dhe bluzen me krahe te gjata.

  Ngjyrat qe disponojme jane: e zeze dhe e kuqe.

  Komplet teper i vecante, ne pjesen e kraheve dhe te kembeve ka yje ngjyre te bardhe.

  Materiali i kompletit eshte i perbere: 95% Viskoz dhe 5% Sintetik.

  Teper i bukur dhe i vecante.

  Vishuni bukur dhe ndihuni mire.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer