Kostum mikrofiber + DHURATE kufje Apple Earpods

  21749

  3 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Nje set per vajza kostum sportiv dhe kufje apple earpod

  Kombinim perfekt i sportives me relaxin qe te ofron muzika, por jo veteme

  Mund ti keni kudo me vete dhe te ndiheni te plotesuar

  Kostum shume terheqes eshte me mikrofiber me logon e markes Nike

  Elegant, stil dhe dizenjo dyngjyresh, roze me te zeze

  Bluze me zinxhire dhe pantallona qe rrine pas trupit si strece

  Kufjet per pajisjet Apple dhe te gjitha pajisjet e tjera me porte Aux 3.5mm.

  Te vogla dhe te pershtatshme per cdo vesh fale anatomise se vecante.

  Kontroll zeri tek fisha. Ngjyra e bardhe.

  Dukuni bukur dhe shume te vecanta ne perditshmerine tuaj

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Mikrofiber