Ore Dore per Meshkuj Skagen 233XXLRLB

  • 1 vit garanci

RV0056

23 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ore dore per meshkuj e markes Skagen

Modeli: 233XXLRLB

Fusha e kesaj ore eshte ngjyre e zeze me gold.

Dimension: 38 mm

Trashesia: 5 mm

Materiali: Stainless Steel

Ndersa rripi eshti i zi, material lekure e bute.

Levizja: Quartz

Kjo ore eshte rezistente ndaj ujit deri ne thellesi 30 m.

Ora ideale per meshkujt per tu mbajtur ne perditeshmeri.

Vjen bashke me kutine e saj origjinale.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Marka: Skagen
  • Garancia: 1 vit
  • Produkt Origjinal: Produkt Origjinal