Ore Dore per Meshkuj Skagen 233XXLSLN

  • 1 vit garanci

RV0055

21 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ore dore per meshkuj e markes Skagen

Modeli: 233XXLSLN

Ore me rrip ngjyre te zeze, material lekure

Ngjyra e ekranit: Blu

Diametri: 37 mm

Trashesia: 7 mm

Levizja: Quartz  

Ora vjen bashke me kutine e saj origjinale.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Marka: Skagen
  • Garancia: 1 vit
  • Produkt Origjinal: Produkt Origjinal