Ore Dore per Meshkuj Skagen 233XXLRLB

20137

23 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore dore per meshkuj e markes Skagen

Modeli: 233XXLRLB

Fusha e kesaj ore eshte ngjyre e zeze me gold.

Dimension: 38 mm

Trashesia: 5 mm

Materiali: Stainless Steel

Ndersa rripi eshti i zi, material lekure e bute.

Levizja: Quartz

Kjo ore eshte rezistente ndaj ujit deri ne thellesi 30 m.

Ora ideale per meshkujt per tu mbajtur ne perditeshmeri.

Vjen bashke me kutine e saj origjinale.

Gjinia Mashkull
Marka Skagen
Garancia 1 vit
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

Më shumë informacion

Ore dore per meshkuj e markes Skagen

Modeli: 233XXLRLB

Fusha e kesaj ore eshte ngjyre e zeze me gold.

Dimension: 38 mm

Trashesia: 5 mm

Materiali: Stainless Steel

Ndersa rripi eshti i zi, material lekure e bute.

Levizja: Quartz

Kjo ore eshte rezistente ndaj ujit deri ne thellesi 30 m.

Ora ideale per meshkujt per tu mbajtur ne perditeshmeri.

Vjen bashke me kutine e saj origjinale.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Skagen
Garancia 1 vit
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

9 produkte te tjere ne te njejten kategori: