Ore Dore per Meshkuj Skagen 233XXLSLN

20133

21 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore dore per meshkuj e markes Skagen

Modeli: 233XXLSLN

Ore me rrip ngjyre te zeze, material lekure

Ngjyra e ekranit: Blu

Diametri: 37 mm

Trashesia: 7 mm

Levizja: Quartz  

Ora vjen bashke me kutine e saj origjinale.

Gjinia Mashkull
Marka Skagen
Garancia 1 vit
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

Më shumë informacion

Ore dore per meshkuj e markes Skagen

Modeli: 233XXLSLN

Ore me rrip ngjyre te zeze, material lekure

Ngjyra e ekranit: Blu

Diametri: 37 mm

Trashesia: 7 mm

Levizja: Quartz  

Ora vjen bashke me kutine e saj origjinale.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Skagen
Garancia 1 vit
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

9 produkte te tjere ne te njejten kategori: