Ore per Meshkuj 88 Pieces Special

  20834

  12 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ore per meshkuj, imitim shume i mire i markes se njohur Hublot.

  Model i limituar 88 Pieces Special.

  Mos e humbisni mundesine per te pasur nje ore luksi.

  Me rrip dhe fushe ngjyre te zeze. Te nderthurura me detaje metalike ngjyre gold.

  Fusha e ores eshte me thurje ne forme vrumashe ne te cilen duket i gjithe mekanizmi.

  Mekanizem Japonez.

  Ora eshte kundra ujit deri ne 30 m.

  Togza eshte celik.

  Materiali i rripit eshte gome aromatike.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull