Ore per Meshkuj Curren 8140

21173

2 290 Lekë

2 890 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore per meshkuj imitim i markes Curren modeli 8140.

Dizenjuar ne menyre te persosur, materiali i kurores eshte Stainless Steel.

Me fushe ngjyre te zeze me detaje te bardha e te kuqe, ndersa rripat jane lekure e perpunuar edhe ato ngjyre ngjyre e zeze me qepje te kuqe.

Rripat kane gjatesi 24cm, gjeresi 2cm. Diametri i ores eshte 4 cm.

Nje model sa elegant aq edhe sportiv.

Gjinia Mashkull
Marka Curren
Diameter 4 cm

Më shumë informacion

Ore per meshkuj imitim i markes Curren modeli 8140.

Dizenjuar ne menyre te persosur, materiali i kurores eshte Stainless Steel.

Me fushe ngjyre te zeze me detaje te bardha e te kuqe, ndersa rripat jane lekure e perpunuar edhe ato ngjyre ngjyre e zeze me qepje te kuqe.

Rripat kane gjatesi 24cm, gjeresi 2cm. Diametri i ores eshte 4 cm.

Nje model sa elegant aq edhe sportiv.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Curren
Diameter 4 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: