Ore per Meshkuj Curren M: 8154

22161

2 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore per meshkuj e markes Curren modeli M:8154

Me forme te rrumbullaket rrip lekure vjen ne ngjyre kafe e erret

Levizje quartz dhe mekanizem analog. Ora material stainless steel

Trashesia e ores 1.2 cm, diametri 4.5 cm

Tregon daten dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Nje ore qe do te ishte ide shume e bukur dhurate per te dashurit tuaj

Gjinia Mashkull
Marka Curren

Më shumë informacion

Ore per meshkuj e markes Curren modeli M:8154

Me forme te rrumbullaket rrip lekure vjen ne ngjyre kafe e erret

Levizje quartz dhe mekanizem analog. Ora material stainless steel

Trashesia e ores 1.2 cm, diametri 4.5 cm

Tregon daten dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Nje ore qe do te ishte ide shume e bukur dhurate per te dashurit tuaj

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Curren

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: