Ore per Meshkuj Curren M: 8193

22160

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore per meshkuj e markes Curren modeli 8193

Me forme te rrumbullaket rrip lekure e perpunuar ngjyre kafe

Tregon daten dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Materiali stainless Steel 

Nje ore shume stil per biznesmene per shkak te dizenjos elegante

Vjen se bashku me kutine dhe jastekun mbajtes

Gjinia Mashkull
Marka Curren

Më shumë informacion

Ore per meshkuj e markes Curren modeli 8193

Me forme te rrumbullaket rrip lekure e perpunuar ngjyre kafe

Tregon daten dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Materiali stainless Steel 

Nje ore shume stil per biznesmene per shkak te dizenjos elegante

Vjen se bashku me kutine dhe jastekun mbajtes

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Curren

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: