Ore per Meshkuj Curren M: 8199

22159

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore per meshkuj imitim i markes Curren modeli M:8199

Me rrip lekure e perpunuar dhe pelhyre Canvas

Ora material stainless steel, me dizenjo shume fine per doren tuaj

Trashesia e ores 1.0 cm ndersa diametri 4.3 cm

Rripi ka gjeresi 2.2 cm, ndersa kur eshte e vendosur ora ka gjatesi  17.5 - 22 cm 

Gjinia Mashkull
Marka Curren

Më shumë informacion

Ore per meshkuj imitim i markes Curren modeli M:8199

Me rrip lekure e perpunuar dhe pelhyre Canvas

Ora material stainless steel, me dizenjo shume fine per doren tuaj

Trashesia e ores 1.0 cm ndersa diametri 4.3 cm

Rripi ka gjeresi 2.2 cm, ndersa kur eshte e vendosur ora ka gjatesi  17.5 - 22 cm 

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Curren

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: