Syze Dielli Matrix te Polarizuara

  SY0270

  1 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze Dielli Matrix te Polarizuara

  Deshironi te dukeni bukur dhe njekohesisht te keni nje shikim perfekt?

  Keto syze jane zgjedhja e duhur.

  Me xham te polarizuar dhe ngjyre e zeze me skelet te zi

  I japin syrit ate qe i nevojitet dhe e mbrojne ate

  Jane mjaft ne mode dhe njekohesisht shume stil

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Syze: Te Polarizuar