Syze Dielli per Meshkuj Ngjyre te Zeze

  18183

  790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze Dielli per Meshkuj Ngjyre te Zeze

  Syze dielli per meshkuj

  Me skelet dhe xhama ngjyre te zeze

  Stil elegant dhe serioz njekohesisht

  Mbroni syte dhe dukuni bukur me keto syze.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull