Syze per Meshkuj Black & Silver

  CC0014

  1 090 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze per Meshkuj Black & Silver

  Syze per meshkuj me skelet ngjyre te zeze

  Me nje detaj silver ne pjesen ku lidhet skeleti me bishtat

  Forma eshte katrore dhe trend mjaft ne mode

  Mbrojne syte nga rrezet UV te demshme per syte

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Syze: Imitim