Syze per Meshkuj Mat Black

  SF0072

  1 590 Lekë

  2 490 Lekë

  -900 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze per meshkuj te polarizuara

  Me skelet ngjyre te zeze mat dhe xham jeshil

  Nje trend i ri i syzeve me xham pasqyre, imitim i markes origjinale

  Skeleti dhe bishtat ngjyre e zeze plastike

  Forma katrore dhe tipike dizenjo e markes Ray Ban

  Dukuni ne mode dhe te vecante kete vere

  Vjne se bashku me kutine mbajtesen dhe peceten fshirese

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Syze: Te Polarizuar