Syze per Meshkuj me Skelet Gold

  SF0066

  1 990 Lekë

  2 490 Lekë

  -500 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze per meshkuj te polarizuara me skelet gold

  Imitim i mire i markes origjinale Ray Ban model RB 3413

  Ngjyra e xhamit jeshile, qe mbrojne syte nga rrezet e demshme UV

  Syzet vijne se bashku me peceten pastruese dhe kutine mbajtese

  Materiali i lentes eshte xhami ndersa i lentes metal

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull