Syze per Meshkuj me Sketet te Zi dhe Xham Ngjyre Blu

20120

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Nje trend i ri i syzeve me xham pasqyre, imitim i markes origjinale

Syzet jane per meshkuj me nje refleks blu dhe lejla

Skeleti dhe bishtat ngjyre e zeze plastike

Forma katrore dhe tipike diizenjo e markes Ray Ban

Dukuni ne mode dhe te vecante kete vere

Vjne se bashku me kutine mbajtese dhe peceten fshirese

Gjinia Mashkull
Syze Imitim

Më shumë informacion

Nje trend i ri i syzeve me xham pasqyre, imitim i markes origjinale

Syzet jane per meshkuj me nje refleks blu dhe lejla

Skeleti dhe bishtat ngjyre e zeze plastike

Forma katrore dhe tipike diizenjo e markes Ray Ban

Dukuni ne mode dhe te vecante kete vere

Vjne se bashku me kutine mbajtese dhe peceten fshirese

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Syze Imitim

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: