Syze per Meshkuj me Xham Ngjyre Blu

20119

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Syze trendy per meshkuj, imitim i markes origjinale Ray Ban

Me xham ngjyre blu si pasqyre, skelet dhe bishta plastike

Pjesa e poshtme e xhamit ka nje vije metalike ngjyre gold si dizenjo

Stil i vecante dhe mjaft elegant. Vijne se bashku me kutine mbajtese dhe peceten pastruese

Gjinia Mashkull
Syze Imitim

Më shumë informacion

Syze trendy per meshkuj, imitim i markes origjinale Ray Ban

Me xham ngjyre blu si pasqyre, skelet dhe bishta plastike

Pjesa e poshtme e xhamit ka nje vije metalike ngjyre gold si dizenjo

Stil i vecante dhe mjaft elegant. Vijne se bashku me kutine mbajtese dhe peceten pastruese

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Syze Imitim

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: