Syze per Meshkuj Ngjyre Blu me Skelet Gold

20121

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Syze dielli per meshkuj me skelet te holle metalik.

Model sportiv dhe trendy, teper i pelqyer nga meshkujt.

Skeleti ka ngjyre gold dhe ngjyra e xhamit eshte me refleks lejla e blu

Mbroni syte tuaj dhe dukuni bukur me keto syze.

Me syzet nuk eshte e perfshire kutia.

Gjinia Mashkull
Syze Imitim

Më shumë informacion

Syze dielli per meshkuj me skelet te holle metalik.

Model sportiv dhe trendy, teper i pelqyer nga meshkujt.

Skeleti ka ngjyre gold dhe ngjyra e xhamit eshte me refleks lejla e blu

Mbroni syte tuaj dhe dukuni bukur me keto syze.

Me syzet nuk eshte e perfshire kutia.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Syze Imitim

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: