Syze per Meshkuj te Polarizuara Ngjyre e Zeze

SF0035

790 Lekë

1 490 Lekë

-700 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Syze per Meshkuj te Polarizuara Ngjyre e Zeze

Syze te polarizuara me ngjyre te zeze per meshkuj

Me nje skelet mat plastik mjaft terheqes dhe stil

Xhami i zi me nje pamje mjaft relaksuese

Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV per syrin.