Atlete Per Meshkuj CK ne Dy Ngjyra

  2 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Atlete Per Meshkuj CK ne Dy Ngjyra

  Atlete per meshkuj stil mjaft elegant

  Vijne ne dy ngjyra, gri dhe te zeza

  Nje kombinim perfekt i materialit poliester me kamoshin.

  Pjesa e poshtme eshte gome e bardhe

  Jane mjaft te pershtatshme dhe sportive per cdo stine

  Kombinohen lehte dhe jane mjaft praktike per perditshmerine tuaj

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Poliester dhe Kamosh