Atlete per Meshkuj NK

  20926

  2 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Atlete per meshkuj me ngjyre te bardhe

  Me pjesen e gomes te trashe dhe nje miksim i materialit te copes me lekuren e perpunuar

  Dizenjo e vecante nga brenda ngjyre e kuqe nga jashte e bardhe me logon e Nike ngjyre blu e erret

  Te rehatshme dhe praktike per perditshmerine tuaj

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar