Cante per Meshkuj Ngjyre Blu me te Zeze

  18727

  2 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante per Meshkuj Ngjyre Blu me te Zeze

  Cante krahu per meshkuj me ngjyre blu me te zeze.

  Ka nje xhep te madh kryesor dhe nje xhep te jashtem te vogel te cilet mbyllen me zinxhir.

  Canta ka rripin i cili ka gjatesi te rregullueshme.

  Material cope, qe e ben te pershtatshme per veshjet sportive.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Cope