Cante per Meshkuj GA LR Collezion

  2 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante per meshkuj me rrip me gjatesi te rregullueshme.

  Imitim i markes GA vjen ne dy ngjyra kafe dhe e zeze.

  Materiali lekure e perpunuar.  

  Canta ka gdhendje te markes.

  Me nje xhep kryesore dhe nje te vogel ne brendesi dhe nje jashte ne pjesen e pasme.

  Xhepi kryesor dhe ai ansor i cantes mbyllen me zinxhir.

  Canta mund te zgjerohet me ane ne te zinxhiri qe ka per rreth.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar