Cante per Meshkuj PP

20272

2 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Cante per meshkuj me rrip me gjatesi te rregullueshme.

Imitim i markes PP vjen ne dy ngjyra kafe dhe e zeze.

Materiali lekure e perpunuar. 

Me nje xhep kryesore dhe nje te vogel ne brendesi dhe dy xhepa te jashtem.

Xhepi kryesor dhe ai ansor i cantes mbyllen me zinxhir.

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure e Perpunuar

Më shumë informacion

Cante per meshkuj me rrip me gjatesi te rregullueshme.

Imitim i markes PP vjen ne dy ngjyra kafe dhe e zeze.

Materiali lekure e perpunuar. 

Me nje xhep kryesore dhe nje te vogel ne brendesi dhe dy xhepa te jashtem.

Xhepi kryesor dhe ai ansor i cantes mbyllen me zinxhir.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure e Perpunuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: