Portofol per Meshkuj FF

  18191

  1 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Portofol per Meshkuj FF

  Portofol per meshkuj, ngjyre kafe me iniciale te zeza.

  Materiali i portofolit eshte cope dhe lekure e perpunuar ne pjeset anesore dhe ne pjeset e brendshme.

  Ka dy hapsira te mjaftueshme per kartmonedhat si dhe nje xhep i cili mbyllet me percine. Ka vend per kartvizitat, kartat e kreditit, patenten ose per foto.

  Teper praktik dhe funksional.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar