Portofol per Meshkuj i Zi GA

  18190

  1 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Portofol per Meshkuj i Zi GA

  Portofol per meshkuj, ngjyre e zeze.

  Materiali i portofolit eshte lekure e perpunuar.

  Ka dy hapsira te mjaftueshme per kartmonedhat si dhe nje xhep i cili mbyllet me percine. Ka vend per kartvizitat, kartat e kreditit, patenten ose per foto.

  Teper praktik dhe funksional.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar