Set Per Meshkuj Cante + Portofol GG

21910

1 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Nje set per meshkuj me cante krahu me gjatesi te rregullueshme dhe portofol.

Imitim i markes Gucci.

Portofoli dhe canta jane material lekure e perpunuar e nderthurur me cope.

Canta ka nje xhep i cili mbyllet me zinxhir ne pjesen e jashteme dhe te brendshme.

Rripi i cantes merr gjatesin qe ju deshironi.

Teper e bukur dhe praktike.

Portofoli eshte teper praktik me ndarje per kartat dhe parate.

Nje ide mjafte e mire dhurate per te dashurit tuaj.

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure e perpunuar dhe Cope

Më shumë informacion

Nje set per meshkuj me cante krahu me gjatesi te rregullueshme dhe portofol.

Imitim i markes Gucci.

Portofoli dhe canta jane material lekure e perpunuar e nderthurur me cope.

Canta ka nje xhep i cili mbyllet me zinxhir ne pjesen e jashteme dhe te brendshme.

Rripi i cantes merr gjatesin qe ju deshironi.

Teper e bukur dhe praktike.

Portofoli eshte teper praktik me ndarje per kartat dhe parate.

Nje ide mjafte e mire dhurate per te dashurit tuaj.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure e perpunuar dhe Cope

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: