Set per Meshkuj Cante + Portofol Ngjyre e Zeze

  MM0104

  3 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set per Meshkuj Cante + Portofol Ngjyre e Zeze

  Cante dhe portofol per meshkuj

  Te kombinuara ne menyre perfekte me njera tjeteren, te dyja ngjyre e zeze

  Material lekure e perpunuar

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar