Cante Dore per Udhetime

  3 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Valixhe dore per udhetime

  Eshte ideale per udhetimet tuaja

  Me material si cope e forte mjaft cilesore

  Me dy rripa te shkurter mbajtes dhe nje me gjatesi te rregullueshme

  Me xhepa te medha dhe te vegjel

  Vjen ne dy ngjyra te ndryshme roze dhe blu me disa vija te vogla te bardha

  Merni me vete gjithcka qe deshironi ne pushimet tuaja

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex
  • Permasat (cm): 42 x 20 x 19 cm