Cante per Meshkuj GA

  2 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante dore per meshkuj ngjye e zeze.

  Materiali cilesor, lekure e perpunuar.

  Canta mbyllet me zinxhir.

  Ne brendesi canta ka tre hapsira te mjaftueshme.

  Teper e bukur dhe e vecant. E pershtatshme per kudo.

  Ka nje rrip te vegjel qe mund te mbahet canta.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar