Bokse per Meshkuj C.K 3 ne 1

18720

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Bokse per Meshkuj C.K 3 ne 1

Calvin Klein vjen me bokset  per meshkuj mjaft cilesore dhe dizenjo eleante

Te rregullta material 95% pambuk dhe 5% llastik

Qendrojne shume mire pas trupit dhe jane mjaft praktike

Vijne ne 3 ngjyra, te bardha, gri dhe te zeza

Gjinia Mashkull
Materiali 95% pambuku 5 % llastik

Më shumë informacion

Bokse per Meshkuj C.K 3 ne 1

Calvin Klein vjen me bokset  per meshkuj mjaft cilesore dhe dizenjo eleante

Te rregullta material 95% pambuk dhe 5% llastik

Qendrojne shume mire pas trupit dhe jane mjaft praktike

Vijne ne 3 ngjyra, te bardha, gri dhe te zeza

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali 95% pambuku 5 % llastik