Kambale Kamosh per Meshkuj

22180

3 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kambale material kamosh per meshkuj

Me pellush ne pjesen e brendshme qe te mban shume ngrohte

Me lidhesa dhe qepje ne pjesen qe kepuca bashkohet me platformen e gomes

Ngjyre gri shume dizenjo stil dhe e kendshme

Material kamosh shume cilesore

Gjinia Mashkull
Materiali Kamosh

Më shumë informacion

Kambale material kamosh per meshkuj

Me pellush ne pjesen e brendshme qe te mban shume ngrohte

Me lidhesa dhe qepje ne pjesen qe kepuca bashkohet me platformen e gomes

Ngjyre gri shume dizenjo stil dhe e kendshme

Material kamosh shume cilesore

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Kamosh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: