Atlete per Meshkuj Ultra Boost me Dy Ngjyra

  17511

  3 290 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Atlete per Meshkuj Ultra Boost me Dy Ngjyra

  Atlete elastike per meshkuj mjaft stil dhe te kendshme

  Vijne ne dy ngjyra blu dhe te zeze

  Pjesa e siperme eshte cope e perbere prej poliester dhe material elastik ndersa pjesa e poshtme eshte gome e bardhe

  Dizenjo elegante dhe nje kombinim perfekt i materialit te copes me plastiken e forte ngjyre te zeze

  Jane mjaft te pershtatshme dhe sportive per cdo stine

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Cope