Kepuc per Meshkuj ne Dy Ngjyra

  18375

  3 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kepuc per Meshkuj ne Dy Ngjyra

  Kepuce per meshkuj, model i vecante dhe praktik.

  Kepucet jane pa lidhese.

  Me qepje ne pjesen e siperme. Ngjyra e bardhe e tegelit krijon kontrasht me pjesen tjeter te kepuces duke i dhene nje pamje elegante.

  Goma eshte e bardhe me shirita te vegjel ne pjeset ansore.

  Kepucet jane te lehta, te buta dhe teper te rehatshme.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : Lekure e Perpunuar