Vetëm Online

Kepuce Lekure per Meshkuj VP

22182

3 990 Lekë

Kepuce per meshkuj me lidhesa

Materiali 100% lekure e nje cilesie shume te mire

Pjesa e brendshme cope qe te mban kemben e ngrohte

Shume te thjeshta per ditet e ftohta te dimrit

Kombinohen lehte dhe jane shume fine per perditshmerine tuaj

Vijne ne dy ngjyra te ndryshme te zeza dhe kafe e erret

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kepuce per meshkuj me lidhesa

Materiali 100% lekure e nje cilesie shume te mire

Pjesa e brendshme cope qe te mban kemben e ngrohte

Shume te thjeshta per ditet e ftohta te dimrit

Kombinohen lehte dhe jane shume fine per perditshmerine tuaj

Vijne ne dy ngjyra te ndryshme te zeza dhe kafe e erret

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Materiali Lekure

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë