Kepuce Lekure Kafe per Meshkuj

  4 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kepuce Lekure Kafe per Meshkuj

  Kepuce per meshkuj, teper te rehatshme. Kjo fale materialit dhe gomes se bute qe kane.

  Materiali eshte 100% lekure origjinale dhe mjaft e bute.

  Me model sportiv dhe te vecante, ku lidheset jane te fshehura e te padukshme.

  Jane me qepje ne pjesen e gomes.

  Me ngjyre kafe dhe lehtesisht te kombinueshme.

  Te pershtatshme per veshjet sportive dhe casual.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali : 100% Lekure